CASUS TELEFON

CASUS TELEFON

casus-telefon

Teknoloji bazen insanların başına bela olmaktan başka bir şey olmuyor. Örneğin akıllı telefonlarımıza tıkılıp kalıyoruz. Saatlerce sosyal medya üzerinde fotoğraflar atıp deli gibi twittler atıyoruz. Bunun üzerine vakitlerimizi bu telefon üzerinden harcıyoruz. Ölü zamanlarımızın kayıp telafileri olmadığı gibi başka sorunlarda karşımıza çıkıyor. Son yıllarda başarısız geçen evliliklerin çoğunda bu telefon ile başkalarıyla olan konuşmalardaki kıskançlık mevzusu geçmektedir.

Günümüzde yapılan araştırmalarda artık insanların yasak ilişki dizilerden aşınılarak beyinlere kazınmıştır. Bu yüzden hukuk daireleri ve adliyeler boşanmak isteyen evli çiftlerle doludur. Sebepleri her zaman aynıdır. Şiddetli geçimsizlik olarak geçse de kayıtlarda asıl sebebi ise aldatmadır. Aldatmanın ise sosyal medya üzerinden tanışarak birbirlerini mutlu eden kişilerin yasak ilişki yaşamadır.

Fakat son dönemlerde böyle bir ihtiyaç ortaya çıktığı için casus telefon geliştirilerek artık sevdiklerinizin yada kuşkulandığınız insanlara vereceğiniz telefon ile saniye saniye ne yapıyor kimle konuşuyor mevkisi konumu öğrenebilirsiniz. Adli bir durum olarak sorun çıkarmayacağı zaten herkes tarafından belirtilmiştir. Kuşku ve şüphe insanı içten içe bitiren en büyük sorunlardan bir tanesidir. Psikologlar kuşku ve şüpheyi yok etmenin tek yolu kendi kafanızda bitirmenizin olduğunu söylemektedir.

Bunun tek yolu gözlerinizle görmeniz olacaktır. Çünkü başkasının söylediği sizi sadece bir süre hafifletir fakat ilerleyen vakitler ya yalan söylüyorsa düşüncesi kuşkuyu ve şüpheyi tekrar kafanıza oturacaktır. Fakat casus telefon sayesinde kesin olarak gözlerinizle görmeniz mümkün olacaktır. Sizde sevdiklerinizle ayrılmamak ve onları korumak için kesinlikle bir casus telefon edinin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir