Çocuk takip programı

ÇOCUK TAKİP PROGRAMI

cocuk-takip-programi

Bilgisayar ve mobil çağdayız. Bu bize çok fazla şeye mal oldu. Düşünüldüğünde teknoloji çağında devlet dairelerinde bankalarda ve okullarda artık hayat hızlandı bir günde birden fazla işi rahatlıkla evimizden çıkmadan yapar hale geldik.

Bu sayede işlerimiz hızlandı gelirlerimiz arttı müşteri potansiyeli çoğaldı. Fakat çocuklarımız ve gençlerimiz kesinlikle bu tür teknolojik ürünlere sıkıştı kaldı. Artık hayatlarını telefona ve bilgisayara ve internete indeksledi. Artık saatlerini sosyal medyada arkadaşlarıyla vakit geçirerek vaktini öldürmektedir. Baktığınızda ise genelde zararlı içeriklerle dolu siteler ve ürünler vardır. Yada çocuğunuzun telefonda bilgisayarda yada mobil ürünlerde ne yaptığını merak ediyorsunuz. Ebeveynleri onların takip etmek ve kollamak onların başlıca vazifelerindendir. Kesinlikle çocuğunuzun internet üzerinden gelebilecek olan çok fazla sakıncalı şeyler vardır. İlk olarak çocuğunuzun neler yaptığını belirlemeniz gerekmektedir.

 

Bunun için onu rahatsız etmeden ve onun haberi olmadan neler yaptığını ve hangi sitelerde gezdiğini öğrenmek için tek yapmanız gereken çocuk takip programı olacaktır. Bu program sayesinde isterseniz onun yapabileceklerini kısıtlayabilirsiniz yada kısıtlamadan onun neler yaptığını istediğiniz şekilde görebilirsiniz. Her dakika onun ensesinde onun haberi olmadan rahatlıkla görebilirsiniz.

 

Çocuk takip programı çok kolay bir şekilde edinebilir ve kurabilirsiniz. Doğru kurulumdan sonra hatasız ve çocuğunuzun fark edemeyeceği şekilde çalışır. Şimdiki gençler bilgisayarda çok fazla ilerledi. Bunu düşünen yazılımcılar bu programı ona göre yapmıştır. Başka bir ad ile başka bir program ile gizli dosyaları sayesinde çocuklarınız bu çocuk takip programı fark etmesi kesinlikle imkansızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir