Android Telefon Dinleme Programı

Android Telefon Dinleme Programı

Android-Telefon-Dinleme-Programı

Telefon dinleme günümüzde dedikodudan çok hırsızlık dolandırıcılık gibi olayların önlerine geçmek için kullanılır. örneğin dolandırıldınız.

Dolandırıldığınız numarayı polis kayıtları dinleyerek kimin nereden neyi nasıl yaptığını buluyor.Piyasada casus telefon denilen alet bulunduğunuz ortamdaki ses kayıtlarını dinler böylelikle dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek veya birinin hakkında bilgi öğrenmek için kullanılır çoğu zaman dedikodu amaçlı kullanılan casus telefon dinleme her ne kadar hoş olsa da bir o kadar sıkıntılı bir durumdur.

Çünkü başkasının özelini dinlemek çok ağır suçtur cezası 3 ay hapis veya para cezasına göre değişir.Uzaktan yer tespitlerinde de kullanılır.O anda telefon neredeyse oradaki telefona gelip giden her türlü bilgiyi ve konumu size mesaj yolu ile konumlandırır.Uzaktan reset özelliği ile karşınızdaki kişinin telefonunu yeniden başlatabilirsiniz yalnızca telefon android ve ios olmalı. mSpy ile Arama kayıt bildirimi ile hangi numara ile ne kadar süre konuşmuş ne konuşmuş hepsi tek tek dekont olarak size bildiri olarak geri dönüyor.

mSpy anlamı mobil casus demektir. ismini kapsamış olan bu program basit bir kontrol paneline sahip ve bu panel ile kullanılmaktadır. Android Telefon Dinleme Programı Cep Telefonundan en iyi yönü ise Rehberindeki kayıtlı kişi sayısı, kimler var ,GPS Yer bildirimi,galerisi ve çok daha fazlasını sizler için açığa kavuşturmuştur.

Mobile Spy ile istediğiniz kişinin izini ve hakkınızda olup biten her şeyi çözmek tamamen çocuk oyuncuğa ve bu uygulama milyonlarca insan tarafından kullanılarak 2016’da bile yine damgasını vurmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir