EN İYİ TELEFON DİNLEME PROGRAMI

EN İYİ TELEFON DİNLEME PROGRAMI

en-iyi-telefon-dinleme-programi

Şimdiki konumuz ise en iyi cep telefonu dinleyen casus progamlarıdır. Birinci sıramızda XMOBİLE APP bulunuyor. 10 üstünden 9 puan almaya hak kazanan süper bir yazılım, tek eksiği ise şuanda sadece Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabiliyor olması, iphone işletim sistemi için olan versiyonu henüz piyasaya çıkmadı yakın bir zamanda onu da bekliyoruz.

Progamın sahip olduğu özellikleri ise gerçekten muhteşem denecek derecededir, canlı dinleme yapmaktan tutunda telefon kamerasını açıp canlı izleme de dahil bütün özellikler var. Çokta hızlı olan bir yazılım hiçbir veri gelmesi için öyle saatlerce beklemiyorsunuz, her şey tek tık ile karşınıza geliyor. En iyi telefon dinleme programı yanı ise 2 gün full sürüm olarak ücretsiz bir şekilde telefona yükleyip deneme şansınız bulunuyor. Xmobile APP tavsiye etmiş olduğumuz yazılımlar arasındadır.

İkinci sıramızda ise Flexispy ismine sahip olan bir progam bulunuyor. 10 üstünden 9 puanı aldı bizden bu progam, aslında 10 puanı da hak eden bir progam Flexispy için ancak fiyatı birazcık yüksek olarak senelik 999 Türk Lirası oluşu 1 puan düşürmemize neden olmuştur. Flexispy Extreme sürümünde özelliklerine baktığımızda yok yok diyebiliriz. Özelliklerini buradan saymak yerine resmi sitesine bakabilirsiniz. Özelliklerini incelediğiniz zaman ne kadar geniş kaliteli bir yazılım olduğunun farkına varacaksınız zaten, kesinlikle almanızı önerdiğimiz bir yazılımdır. Flexispy Premium yani temel sürümü 12 aylık 299 TL iken Flexispy Extream full sürümü 12 aylık 999 TL dir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir